Turkcell   Akademi  dünyanın en  büyük  eğitim gelişim organizasyonlarından olan Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’nden (World HR Congress) bu yıl  iki  ödülle döndü.

haber7
0

Turkcell  Akademi  GNÇYTNK eğitim programıyla Yeni İşe Başlayanlar İçin En İyi Oryantasyon Programı dalında ödüle layık görülürken ,  Turkcell   Akademi  Genel Müdürü Banu İşçi Sezen de Telekomünikasyon ve İnternet Sektöründe Kadın Liderliği dalında dördüncü kez ödül aldı.

Türkiye’nin ilk kurumsal üniversitesi olan  Turkcell   Akademi  , Hindistan’da düzenlenen Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’nde (World HR Congress)  iki  ödüle birden layık görüldü. Türkiye’nin yetenekli ve başarılı gençlerini ülke ekonomisine kazandırmayı amaçlayan  Turkcell   Akademi  GNÇYTNK Programı , bu yılki kongrede Yeni İşe Başlayanlar İçin En İyi Oryantasyon Programı (Best Onboarding Program) dalında dünyanın önde gelen şirketlerini geride bırakarak ödüle hak kazandı.  Turkcell   Akademi  kongre tarafından 2018’de de “Yılın Eğitim Şirketi” seçilmişti.

Bu yıl 28’incisi düzenlenen ve 133 ülkeden 2 bini aşkın uluslararası katılımcının yer aldığı kongrede  Turkcell   Akademi  Genel Müdürü Banu İşçi Sezen; Türkiye’de toplumun ve kadının güçlendirilmesi için  Turkcell  sosyal sorumluluk stratejilerinin eğitim dikeyinde yaptığı çalışmalar sebebiyle Telekomünikasyon ve İnternet Sektöründe Kadın Liderliği (Women Leadership in Telecom & Internet) kategorisinde dördüncü kez liderlik ödülüne layık görüldü. 10 yılı aşkın süredir  Turkcell  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =