Antalya'da  örümcek  Adam kostümüyle sokaklarında dolaşan 27 yaşındaki Burak Soylu , küçüğünden büyüğüne tüm vatandaşların ilgi odağı oluyor.

haber7
0

 Müzik eşliğinde Michael Jackson dansı yapan ve bu özelliğini kıyafetiyle pekiştiren Soylu , çevresindekiler tarafından ‘örümceksın’ lakabıyla çağrılıyor.

Turizmci bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen 27 yaşındaki Burak Soylu , çocukken televizyondan izlediği kurgusal kahraman Örümcek Adam ve 2009 yılında hayatını kaybeden dünyaca ünlü sanatçı Michael Jackson ile tanıştı. Gençlik yıllarında dansa merak salan Soylu , Michael Jackson müziği ve dansına ilgi göstermeye başladı. Soylu , üniversite eğitiminin ardından otellerde ve sokaklarda süper kahraman olarak boy göstermeye , düzenlenen organizasyonlarda da günübirlik gösterilere çıkarak geçimini bu şekilde sağlamaya başladı. Yaklaşık 3 yıldır Antalya’nın en işlek caddelerinde gezinen Soylu , Örümcek Adam ve hayranı olduğu Michael Jackson un kıyafetlerini birleştirip sokaklarda mini şovlar ve dans gösterileri yapmaya başladı.

“YÜZÜNÜ GÖRMÜYORUM AMA GÜZELDİR HERHALDE”

7’den 70’e her kesimin ilgi odağı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =