Real   Madrid  , Brezilya'nın Flamengo takımından transfer ettiği 18 yaşındaki Reinier'i , Santiago Bernabeu Stadı'nda basına tanıttı.

haber7
0

İspanya nın  Real   Madrid  kulübüyle altı sezonluk sözleşme imzalayan Brezilyalı orta saha oyuncusu Reinier Jesus Carvalho , çocukluk rüyasını gerçekleştirdiğini , kulüp tarihinin bir parçası olmak istediğini söyledi. 

Real  Madrid  , Brezilya nın Flamengo takımından transfer ettiği 18 yaşındaki Reinier i , Santiago Bernabeu Stadı nda basına tanıttı.

Hayatının en mutlu gününü yaşadığını dile getiren Brezilyalı futbolcu , "Real  Madrid  in benimle ilgilendiğini öğrendiğim zaman tarifi olmayan , büyük bir mutluluk yaşadım.  Real   Madrid  dev bir kulüp ve her zaman benim idolüm oldu. Bu forma için her şeyimi vereceğim. Çocukluk rüyamı gerçekleştirdim. Bu kulübün tarihinin bir parçası olmak istiyorum." şeklinde konuştu. 

Real  Madrid  de olmanın "tarif edilemeyecek bir duygu" olduğunu ifade eden Reinier , geçmişte eflatun-beyazlı formayı giyen Brezilyalı Kaka yı kendisine örnek aldığını kaydetti. 

Bu arada Reinier in , ilk aşamada  Real   Madrid  in B takımı olan ve 3. ligde mücadele eden Castilla takımına dahil olacağı , teknik direktör Zinedine Zidane ın talepleri doğrultusunda zaman zaman A takım ile de antrenmanlara çıkacağı bildirildi.

İspanyol basını ,  Real   Madrid  in Reinier in transferi için Brezilya kulübüne 30 milyon avro ödediğini iddia ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =