OPPO'nun ilk  akıllı  saatinin basın görselleri paylaşıldı. Çinli üretici OPPO'nun ilk  akıllı  saatinin basın görsellerini paylaşan OPPO'nun kendisi değil , AndroidSaint isimli bir Twitter kullanıcısı oldu. O

haber7
0

OPPO ilk  akıllı  saatini tanıtmak için kollarını sıvamış durumda. Lansman için hazırlıklarını sürdüren firma , sızıntılara engel olamadı ve AndroidSaint isimli Twitter kullanıcısı  OPPO  markalı ilk  akıllı  saatin resmi basın görsellerini paylaştı. Bu durumun ardından şirketin Başkan Yardımcısı Brian Shen de  OPPO  Watch a ait olduğunu söylediğini basın görsellerini resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmak zorunda kaldı.

OPPO  nun  İLK AKILLI SAATİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yayınlanan görüntülerde  OPPO  Watch pek belli olmuyor. Fakat fotoğraf üzerinde yapılan çeşitli oynamalar ile  akıllı  saatin tasarımının her bir detayına ulaşılabiliyor. Bu oynanmış fotoğrafa baktığımızda gözümüze ilk çarpan şey ,  akıllı  saatin Apple Watch ile olan benzerliği oluyor. Ancak Apple Watch taki Digital Crown un  OPPO   nun   akıllı  saatinde olmadığını görüyoruz.  OPPO  saatin sağ tarafına Digital Crown yerine iki adet tuş yerleştirmeyi tercih etmiş. Bu tuşlardan birinin üzerinde ise bir bildirim LED i bulunuyor ve herhangi bir bildirim geldiğinde RGB olmasını beklediğimiz bu LED sayesinde bildirim gelip gelmediği , gelen bildirimlerin hangi uygulamadan geldiği anlaşılabiliyor. Bunun dışında sağlık konusunda da  OPPO   nun   akıllı  saatinin Apple Watch ile benzer özellikler sunacağını görüyoruz.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =