Fenerbahçe'de iki farklı dönemde başkanlık koltuğuna oturan  Ali  Şen'in Günaydın'dan Tuba Kalçık'a röportaj verdi.

haber7
0

Fotomaç Gazetesi nde yayınlanan röportajda Fenerbahçe eski başkanlarından  Ali   Şen  gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

Ali Koç , "Trabzonspor sırtını devlete dayamış" açıklamasında bulundu. Sizce de devlet herhangi bir takımı destekliyor mu? sorusuna yanıt veren  Ali  Şen:

"Ben bu konuyu  Ali  yle de , Nihat Özdemir le de konuştum. Öncelikle şunu söyleyeyim , Nihat ı çok eskiden tanırım. Nihat ı spor dünyasına alan benim. Çok düzgün ve iyi bir insandır , asla yanlış bir iş yapmaz. Bunu Ali ye de söyledim.  Ali  de "Özdemir verdiği sözleri tutmadı" dedi. Mali ve transfer konusuyla ilgili destek olmadığını söyledi. Ben Nihat ın verdiği sözleri tutacağına inanıyorum. Ali nin "Trabzonspor sırtını devlete dayadı" sözlerine gelince... İşin iç yüzünü bilmiyorum. Bu sözünü açıklamalı. Ama devlet her kulübe destek olur , olmalı da. Eski hükümetler destek falan olmuyordu. Şimdi devletin her kulübe destek olmasını çok önemli buluyorum. Kulüplere stat da yapmalı , yardım da etmeli. Bir kulübe yönelik böyle şeyler söylenmesini de doğru bulmuyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan sporun daha iyi olması için uğraşıyor , bunu yakından biliyorum. Siyasetçiler bir takımı tutabilir ve şampiyon olmasını gönlünden geçirebilir , bu normal bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =