ASELSAN  ile  HAVELSAN  tarafından oluşturulan iş ortaklığı ile ana yüklenici  STM  Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ arasında MİLGEM 5 Projesi (savaş sistemleri) ile ilgili sözleşme imzalandı.

haber7
0

ASELSAN ın Kamuyu Aydınlatma Platformu nda yer alan açıklamasında , ASELSAN ile  HAVELSAN  arasında oluşturulan iş ortaklığı ile ana yüklenici STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ arasında MİLGEM 5 Projesi (savaş sistemleri) ile ilgili olarak bugün bir sözleşme imzalandığı belirtildi.

 

 

Açıklamada , "Sözleşme kapsamında seyir sistemleri , muhabere sistemleri , radar sistemleri , silah sistemleri , su altı sistemleri , elektronik-harp sistemleri ve elektro-optik sistemlerinin tedarikinden ASELSAN sorumlu olup , iş payı 663 milyon 474 bin 642 ,10 TL dir." denildi.

Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatların 2021-2023 te gerçekleştirileceği bildirildi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =