Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk , 10. Uluslararası İş  Sağlığı  ve  Güvenliği  Kongresi’nin 3-6 Mayıs tarihlerinde yaklaşık 6 bin kişinin katılımıyla İstanbul’da ger&ccedi

haber7
0

“İş  Sağlığı  ve Güvenliği önceliğimizdir” diyen Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk , “Bu yıl ‘Güçlü İletişim , Güvenli İşyeri’ ana teması ile İstanbul Kongre merkezinde düzenleyeceğimiz etkinlikte tüm tarafları bir araya getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

KONGRE KAPSAMINDA 27 OTURUM YAPILACAK İş  Sağlığı  ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen kongre , bu yıl 27 oturumla gerçekleşecek. Yerli ve yabancı çok sayıda konuşmacının yer alacağı kongrede ayrıca uluslararası fuar , teknik turlar , eğitim kursları , uzmanına sor köşeleri gibi birçok etkinlikle bilgi paylaşımı yapılacak. Kongreye katılım çağrısı yapan Bakan Selçuk , “Çalışanlar , işverenler , sivil toplum kuruluşları ile uluslararası düzeyde akademisyen ve uzmanlarla bir araya gelerek , iş  Sağlığı  ve güvenliği kültürünün artması için bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacağız. Kongremizin , küresel çapta sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının sağlanmasına öncülük edeceği ve işyerlerinin daha güvenli hale getirilmesinde bir vizyon ortaya koyacağı inancındayız.” ifadelerini kullandı.

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =