Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 800 milyon liralık ihaleyi alan  Fuzul   Yapı  ve  Fuzul  Gayrimenkul , 48 bin 674 metrekarelik alanda Başakşehir'deki 10. projesine başlıyor.

haber7
0

Fuzul  Yapı  dan yapılan açıklamaya göre , Fuzul Holding iştiraklerinden  Fuzul   Yapı  ve  Fuzul  Gayrimenkul , Emlak Konut GYO tarafından yapılan İstanbul  Başakşehir  Kayabaşı 7. etap ihalesini kazandı.

Emlak Konut GYO ile sözleşme imzalayan  Fuzul   Yapı  &  Fuzul  Gayrimenkul ün üstleneceği projenin arazi büyüklüğü 48 bin 674 metrekare olurken , haziran ayında faaliyete geçmesi beklenen  Başakşehir  Şehir Hastanesi nin yanı başında inşa edilecek projenin toplam inşaat alanı ise yaklaşık 121 bin metrekare olarak belinlendi. Projede yaklaşık 10 bin metrekarelik park alanı yer alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Fuzul  Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal , yeni projeleriyle yine ilklere imza atacaklarını ve yine yatırımcılara kazandıracaklarını belirterek , "Bugüne kadar 7 binin üzerinde konut ve ticari ünite geliştirdik. Bu projemizle hem İstanbul umuza hem de  Başakşehir  imize değer katmaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Fuzul  Yapı  , bugüne kadar  Başakşehir  de Bizimevler , Kent Neriva , Kent Ariva , Kent Evila , Olimpa AVM , Olimpa Park Plus , Vadiyaka , 3. İstanbul  Başakşehir  ve Başakcity projelerini hayata geçirdi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =