“Türkiye’nin gururu  Gaziantep   Polisgücü  Spor Erkek  Hokey   takımı  2020 İngiliz takımını 6-4’lük skorla yenerek Avrupa şampiyonu olarak adını tarihe yazdırdı.

haber7
0

Alanya’da yapılan müsabakalarda rakiplerinin tümünü deviren ekibimiz , finali İngiltere’nin East Grinstead  takımı  ile oynadı. Son derece çekişmeli geçen karşılaşmada rakibini 6-4 mağlup eden Polisgücü , Eurohockey Indoor Club Trophy 2020 Şampiyonu olarak Türkiye’nin ve  Gaziantep  Polisgücü Spor Kulübünün adını yazdırdı.

Gaziantep Polisgücü Spor Erkek  Hokey   takımı  2020 İngiliz takımını adeta bozguna uğratarak maçı 6-4’lük skorla kazandı. Bu galibiyetle Türkiye Avrupa’nın en yüksek liği olan EuroHockey Indoor Club Cup’a yükseldi. Sevincini sporcularla paylaşan Başkan Mehmet Kaplan “Ülkemiz Avrupa’nın en üst ligi olan EuroHockey Indoor Club Cup’a yükseldi. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Gaziantep’in ev sahipliği yaptığı Alanya’da gerçekleştirilen Eurohockey Indoor Club Trophy 2020’de finalde İngiltere’nin East Grinstead takımıyla karşılaşan  Gaziantep  Polisgücü Spor Erkek  Hokey   takımı  İngiliz takımını adeta bozguna uğratarak maçı 6-4’lük skorla kazandı. Avrupa Trophy Şampiyonluk Kupasını Türkiye’ye kazandıran  Gaziantep  Polisgücü Spor Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin Avrupa’da en üst  Hokey  liği olan EuroHockey Indoor Club Cup’a yükselmesini sağladı. Çekişmeli geçen maçın galibi 6-4’lük skorla  Gaziantep  Polisgücü olurken Türkiye final maçına adeta kilitlendi. Maç sonrası bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =