Sokakta yaşayan ve anlattıklarıyla bir anda  sosyal   medyanın   konuştuğu  isim haline gelen  Hasan  M. ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  Ankara   Valisi  Vasip  Şahin  ,  Hasan  M.'nin son halini  paylaştı  ve "Mutlu olduğu bir işi , huzurla ya

haber7
0

Söz konusu videonun yüz binlerce paylaşım almasından sonra Ankara Valiliği de harekete geçmiş , Vali Vasip  Şahin  , "Gönlü zengin , yüreği kocaman Hasan’a ulaştık" açıklamasını yapmıştı.

Vali  Şahin  ,  Hasan  M. ile ilgili yeni bir mesaj daha  paylaştı  ve  Hasan  M. nin tedavisinin tamamlandığını ve yeni bir işi ile evinin olduğunu duyurdu.

Vali Vasip  Şahin  , Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

Milletimizin gönlünü fetheden kocaman yürekli  Hasan  M.’i misafir ettik.Tamamlanan tedavisinin ardından bugün işbaşı yapan Hasan’ın da artık , mutlu olduğu bir işi , huzurla yaşayacağı sıcak bir yuvası var. Teşekkürler hayırseverler , Teşekkürler Türkiye.

"ALLAH İNSANI SINAR"

Sosyal medyada paylaşılan videoda  Hasan  şu sözleri dile getirmişti;

Sokaklarda selpak satıyorum. Parasıyla çorba içiyorum. Yalnızlıktan dolayı üzülüyorum... Ama şöyle bir şey var: Allah insanı sınar. Allah şu an beni sınıyor ve bana taşıyamayacağım yükü vermiyor. Genelde metronun kapısının dibinde yatıyorum. Gece 1 de kapanıyor , yere karton seriyorum , havalandırma sıcak üflediği için orada yaşıyorum ben. Ama Allah insana taşıyamayacağı yükü vermez. Benim de evim olacak , düzenim olacak... Buna inanıyorum.

Şu an selpak satıyorum , iş bulamıyorum. Sokakta yaşadığımı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =