Kayseri'de çiftçi Ahmet Sönmez (25) , kız arkadaşına , "Benimle evlenir misin?" cümlesindeki her harf ile soru işaretinin üzerinde bulunduğu 20 traktör ile  evlilik  teklifinde bulundu.

haber7
0

Kayseri nin Melikgazi ilçesinde çiftilik yapan Ahmet Sönmez , uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Ayşe Durmuşoğlu na (18) sürpriz  evlilik   teklifi  yaptı. Sönmez , çiftçi arkadaşlarının yardımıyla  Benimle evlenir misin? cümlesindeki her harfin üzerinde bulunduğu toplam 20 traktör ile kız arkadaşının yaşadığı Cumhuriyet Mahallesi ne geldi. Sönmez ,  daha  sonra kız arkadaşını dışarı çağırdı. Ayşe Durmuşoğlu nun alana geldiği sırada , yan yana duran 20 traktörün aynı anda farları yakıldı. Meşalelerin de yakıldığı sürpriz evlenme teklifinde Ayşe Durmuşoğlu , diz çökerek ,  evlilik   teklifi  eden Ahmet Sönmez e evet yanıtını verdi.

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =