Rusya'nın Yakutsk kentinde Oleg Rezanov adlı adam , karısı için Sevgililer Günü'nde kar ve buz dolu 'kalp' şeklinde bir çukura kendini gömdürdü. Rezanov , karın altında eksi 35 derece sıcakl

haber7
0

Rusya nın Yakutsk şehrinde kendine "Soğuğun Lordu" diyen 47 yaşındaki Oleg Rezanov , Sevgililer Günü’nde eşi için kendini kar ve buz dolu çukurun içine gömdürdü. Rezanov , kalp şeklinde açılmış çukurun içine üstünde sadece şortuyla ve kafasına havlu sararak uzandı.

Arkadaşları Rezanov’u üstüne kar atarak gömmeye başladılar. 13 dakika boyunca eksi 35 derecede kalan ve sadece hava alabileceği bir boşluk bırakılan Oleg Rezanov , gösterisini eşi İrina’ya ithaf etti.

Sağlık durumunun iyi olduğu gözlenen Rezanov , çukurdan yürüyerek çıktı. "Soğukların Lordu" daha önce de soğuk havada  yaptığı  gösterilerle biliniyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =