İSKİ'den yapılan açıklaya göre İstanbul'un  bazı  ilçelerinde 18-19 Şubat'ta 24  saat  boyunca su  kesintisi  yapılacak.

haber7
0

Kağıthane , Sarıyer ve Beşiktaş ın  bazı  bölgelerine 24  saat  su verilemeyecek.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden (İSKİ) yapılan yazılı açıklamaya göre , Çeliktepe-Ayazağa , Çeliktepe-Seyrantepe-4. Levent isale hattında gerçekleştirilecek olan zorunlu bakım , onarım çalışmaları sebebiyle  bazı  bölgelerde , 18 Şubat Salı  saat  10.00 dan 19 Şubat Çarşamba  saat  10.00 a kadar su  kesintisi  uygulanacak.

Su verilemeyecek bölgeler şu şekilde:

"Kağıthane de Çeliktepe , Emniyet Evleri , Sultan Selim (Sanayi) , Yeşilce , Seyrantepe ve Şirintepe mahalleleri. Sarıyer de Ayazağa , Huzur , Maslak , Pınar , Poligon , Reşitpaşa , İstinye , Emirgan , Darüşşafaka , Cumhuriyet , PTT Evleri , Tarabya , Kireçburnu , Kocataş , Büyükdere , Yenimahalle ve Maden mahallelerinin üst kotları ile Garipçe , Rumeli Feneri , Bahçeköy Merkez , Bahçeköy Kemer , Zekeriyaköy , Demirciköy , Uskumruköy , Kumköy (Kilyos) , Gümüşdere ve Kısırkaya mahallelerinin tamamı. Beşiktaş ta ise Konaklar ve Levent mahalleleri."

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =