İBB  Başkanı Ekrem İmamoğlu , kendisini eleştiren  Oyuncu   Recep  Terzi'yi avukatları yoluyla tehdit etti. "Uzlaşma" için Terzi'ye gönderilen mailde , paylaşımlarını silmesi ve kendisine gönderilen yazıyı okuyu

haber7
0

Haber7 - İbrahim Can

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi nin iştiraklerinden Medya A.Ş yi temsil eden hukuk bürosu Polat&Polat ,  İBB  Başkanı Ekrem İmamoğlu na eleştirilerde bulunan  Oyuncu   Recep   Terzi  yi tehdit etti.

Terzi den İmamoğlu hakkındaki paylaşımlarını silmesini isteyen , aksi takdirde her paylaşım için 50 bin lira dava açılacağını belirten hukuk bürosu ,  Terzi  den bir  video  çekip , bunu sosyal medya hesabında sabitlemesini şart koştu.

 

 

Üstelik ,  Terzi  den okunması istenen videonun metni de gönderildi. 

Oyuncu  Terzi  ,  İBB  den gönderilen maili sosyal medya hesabından paylaştı.  Terzi  ye gönderilen "uzlaşma şartları" şöyle:

"1-Bugüne kadar yaptığı  İBB  ve Ekrem İmamoğlu ile ilgili tüm paylaşımlarını silecek.

2-Bundan sonra  İBB  ve Ekrem İmamoğlu ile ilgili hiçbir şekilde paylaşım yapmayacak. 3-Bizim hazırladığımız metni bir  video  ile saat 20.00 da okuyacak ve hiçbir zaman kaldırmayacak.

Bizden onay alması durumunda sosyal medya hesaplarından bu videoyu yayınlaması gerekmektedir. Şartlara aykırı davranırsa her bir tweeti için ayrı ayrı 50.000 er liralık tazminat davaları açacağız. Bunun da kendisine bildirilmesini rica ediyoruz."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =