AK Parti Genel Başkanvekili Numan  Kurtulmuş  , AK Parti'nin FETÖ ile sonuna kadar mücadele ettiğini ve etmeye de devam edeceğini belirterek , "Bu  millet  inşallah FETÖ ile mücadeleyi de PKK ile mücadeleyi de ilanihaye s

haber7
0

AK Parti Genel Başkanvekili Numan  Kurtulmuş  , AK Parti nin FETÖ ile sonuna kadar mücadele ettiğini ve etmeye de devam edeceğini belirterek , "Bu  millet  inşallah FETÖ ile mücadeleyi de PKK ile mücadeleyi de ilanihaye sürdürecek değil ,  bunları  yerle bir edecek ,  darmadağın  edecektir." dedi.

Kurtulmuş , bir otelde düzenlenen partisinin Genişletilmiş Çorum İl Danışma Meclisi Toplantısı nda konuştu.

AK Parti nin bir iddianın , iradenin ve ahlakın partisi olduğunu ve yeniden güçlü , büyük Türkiye yi kurmak istediklerini ifade eden  Kurtulmuş  , bu ülkenin güçlü ve büyük olmak mecburiyetinde olduğunu söyledi. Coğrafyanın kilit taşının Türkiye olduğunu ifade eden  Kurtulmuş  , şöyle konuştu:

"Coğrafyamızda yaşananları görüyorsunuz. 20 nci yüzyılın başında bu coğrafyadaki Osmanlı nın yüz ölçümü yaklaşık 3 milyon kilometrekare. Sadece 20 sene sonra 1920 de 3 milyondan 780 bin kilometrekareye indik. İnsanları düşman ederek birbirinden ayırdılar. Şimdi yine aynı oyunu oynamak istiyorlar. Bu oyunu görüyoruz , bu oyunu bozacağız. Bu coğrafyayı tekrar birlik ve beraberlik içerisinde ayağa kaldıracağız."

5-10 GÖÇMEN GELSE AYAKLARI TİTRİYOR

Suriye nin İdlib kentinde yaşananlar nedeniyle bir milyona yakın insanın Türkiye sınırına geldiğini anımsatan  Kurtulmuş  , dünyanın , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =