İzmit'te üretilecek olan  Hyundai  , i10 ve i20'den sonra  2020   Hyundai  i30 modelini de Cenevre'de tanıtacağını açıkladı.  Hyundai  şimdi de yeni  elektrikli   konsepti  olan  2020   Hyundai  Prophecy'i ortaya çıkarttı.

haber7
0

Hyundai Motor Company , yeni  elektrikli   konsepti   2020   Hyundai  Prophecy’i Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor.

 

İzmitte üretilecek  2020   Hyundai  i20 ,  Hyundai   2020  makyajlı i30 ve  Hyundai   Prophecy   2020  konseptiyle fuara damgasını vuracak olan  Hyundai  , ağırlıklı olarak yeni tasarımlarıyla ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

 

Markanın “Duygusal Sportiflik” mottosuyla yola çıktığı yeni tasarım felsefesinin bir başka yansıması olan  Hyundai   2020   Prophecy  , aynı zamanda aerodinamizm açısından da yenilikler sunuyor.

İngilizce kelime anlamı “Kehanet” olan “Prophecy” , aerodinamizmi artıran geniş arka spoyleri ve öne doğru akıcı bir şekilde ilerleyen zarif çizgileriyle harika bir siluet sunuyor. Arkada yer alan entegre spoylerin üzerindeki piksel özellikli lambalar ise görselliği zirveye taşıyor.

“Prophecy trendleri takip etmez” diyen  Hyundai  Global Tasarım Merkezi Başkanı SangYup Lee , aynı zamanda  konsepti  ikonik çizgileriyle zamana karşı koyan bir tasarım harikası olarak yorumluyor. Ürün yelpazesini genişletmeyi amaçlayan  Hyundai  ,  elektrikli  otomobillere olan yenilikçi yaklaşımını da devam ettiriyor.

2020  Hyundai   Prophecy  EV konsept , 3 Mart ta Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı nda tüm dünyaya tanıtılacak. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =