Ağır bir sakatlık geçiren  Dorukhan  Toköz'ün 6 Mart'ta Ankaragücü ile oynanacak maçta kulübede olması bekleniyor.

haber7
0

Beşiktaş ın 6 Ekim 2019 da ligdeki Alanyaspor maçında ağır bir sakatlık geçiren  Dorukhan  Toköz den haber geldi. 23 yaşındaki orta sahanın bireysel çalışmalara başladığı öğrenildi.  Dorukhan  ın 6 Mart ta Ankaragücü ile içeride oynanacak maçta kulübede olması bekleniyor.

 

 

YENİ SÖZLEŞME DE GELİYOR

Sezon başında ağır bir sakatlık yaşayan ve yaklaşık 3 aydır takımdan ayrı kalan Milli futbolcu ile görüşme gerçekleştiren siyah beyazlılar , yıldız oyuncunun 2021 de bitecek sözleşmesini , 2023 e kadar uzatmak istiyor.

 

 

Yıllık 350 bin euro kazanan 24 yaşındaki  Dorukhan  ın yeni sözleşme ile birlikte yıllık 1 milyon euro alması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncunun temsilcisi ile bir araya gelerek görüşme yapılırken , prensipte anlaşma sağlandığı ve yakın zamanda imzaların atılacağı öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =