Konya'da Özgür Duran’ı (32) sevgilisi Ayşe D.’yi (35) iddiaya göre , döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak ölümüne neden olan  Kadir   Şeker  , (20) ail

haber7
0

Kardeşiyle yaptıkları görüşmeyi anlatan Hidayet Fatih  Şeker  , "Sosyal medya ve basın yayın organlarında destek gördüğünü Cumhurbaşkanı nın da açıklama yaptığını ilettik. Bu durumun ona moral verdiğini gördüm. Ayrılırken daha  morali düzeldi. Yanımıza geldiğinde çökmüş bir haldeydi dedi. 

 

 

Tıp fakültesinde okumak için üniversite sınavlarına hazırlanan  Kadir   Şeker  , iddiaya göre , 5 Şubat Çarşamba akşamı , tramvaydan inip evine giderken Özgür Duran ın , Ayşe D. yi dövdüğünü gördü. Duran a engel olmak istedi. Ancak çıkan arbedede  Kadir  in cebinden çıkardığı bıçak Duran ın kalbine saplandı. Özgür Duran hayatını kaybederken ,  Kadir   Şeker  , kasten adam öldürme suçundan tutuklandı. 

SUÇ VE CEZA YI OKUYACAK

 

 

Kadir  Şeker  , geçen salı günü cezaevinde ailesiyle görüştü. Görüşmeye katılan ağabeyi Hidayet Fatih  Şeker  , görüşmenin yarım saat kadar sürdüğünü belirtti. Görüşmelerin ilk dakikalarında herkesin ağzında kelimelerin düğümlendiğini belirten Hidayet Fatih  Şeker  , şunları söyledi:

Açık görüş olarak  Kadir  ile konuşma şansımız oldu. Sanırım ayda bir defa açık görüş hakkı var. Görüşmenin ilk dakikalarında hiç kimsenin ağzından bir kelime çıkmadı. Duygusal bir andı. Sonra konuşup sohbet ettik. Annem ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =