Bir süredir kurucusu olduğu kült rock grubu Bauhaus ile dünya turnesinde olan efsanevi müzisyen Peter Murphy'den  Türkiye  ile ilgili övgü dolu sözler geldi.

haber7
0

Geçtiğimiz sene konser sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve kalbine stent takılan İngiliz müzisyen Peter Murphy sevenlerini korkutmuştu.

Sağlık durumu ile ilgili gelişmeler dünya medyasında geniş yankı bulan ünlü sanatçı dün sosyal medyada paylaştığı mesajında yeni bir rahatsızlık geçirdiğini açıkladı.

Peter  Murphy  , New York taki "Le Poisson Rouge" performans merkezinde gerçekleşen konseri nedeniyle bulunduğu ABD de gittiği bir sağlık merkezinde başına gelenleri sevenlerine aktardı.

New York a ayak basar basmaz soğuk hava nedeniyle üşüttüğünü , bu nedenle uyku düzeninin bozulduğunu belirten Peter  Murphy  , bu tabloya seyahat yorgunluğu da eklenince ciddi şekilde hastalandığını ifade etti. 

ABD DE BİR KUTU İLAÇ 2000 DOLAR!

Ünlü müzisyen ekip arkadaşlarının da ısrarı üzerine New York ta bir acil servis kliniğinde gittiğini , kalbinin ve ciğerlerinin kontrol edildiğini ayrıca ateşinin ölçüldüğünü aktardı.

Bir süre bekledikten sonra doktorun yanına geldiğini , kendisine uyumasını kolaylaştırması için Xanax reçete ettiğini anlatan ünlü sanatçı , klinikten ayrılırken yetkililere "Teşekkür ederim , borcum ne kadar?" sorusunu yönelttikten sonra "2000 dolar" yanıtı alması ile şok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =