Gaziantep  Futbol Kulübü , Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun Süper Lig'deki Gençlerbirliği ile yaptıkları maçta  kural   hatası  olmadığına karar vermesine  tepki  gösterdi.

haber7
0

Gaziantep Futbol Kulübü , Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun Süper Lig deki Gençlerbirliği ile yaptıkları maçta  kural   hatası  olmadığına karar vermesine  tepki  gösterdi. Kulüpten yapılan açıklamada , ligin 19. haftasında yaptıkları karşılaşmada  kural   hatası  olduğu gerekçesiyle  TFF  ye başvurdukları hatırlatıldı. Ancak yapılan değerlendirme neticesinde  kural   hatası  olmadığı ve maçın tekrar edilmeyeceği yönünde  TFF  yönetimince karar alındığı anımsatılan açıklamada , şunlar kaydedildi: "Bu üzücü  kural  hatasının üzerinden haftalar geçmesine rağmen devam eden fikstürümüzde oynadığımız maçlardaki hakem hatalarının da sürmesi kulübümüzü hem maddi hem de manevi olarak zararlara uğratmaya devam etmektedir. Türk futbolunun bir an önce içinde bulunduğu bu üzücü durumdan çıkmasını ümit etmekteyiz. Kulüp olarak takımımızın haklarını sonuna kadar korumak adına Tahkim Kuruluna başvuru yapacağımızı ve hukuki haklarımızı kullanacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =