Türkiye’de her gün ortalama 3 bin 368  Trafik  kazası yaşanıyor. Türkiye İstatistik Kurumu’nun verilerine göre , son 10 yılda her 10 kazadan 9'u sürücü hatalarından kaynaklanıyor.

haber7
0

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ve otomotiv aydınlatma çalışmalarına hız veren OSRAM , sürücülere daha net görüş sağlayan teknolojileriyle otomotiv sektörünün geleceğine de ışık tutuyor. Yasalarca belirlenen asgari standartlara kıyasla yüzde 200 e kadar daha fazla parlaklık sağlayan performans lambaları geliştirdiklerini söyleyen OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü , sürücülerin engelleri ve tehlikeyi daha erken görebilmelerini sağlayarak yol ve sürüş güvenliğini artırdıklarını belirtti.

Trafikte özelikle gece sürüşlerinde yolu daha net ve iyi görebilmek , olası tehlike ve engelleri de önceden fark etmeyi ve müdahale etmeyi kolaylaştırıyor. Son yıllarda otomotiv aydınlatma çalışmaları kapsamında güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan OSRAM , her yıl dünya çapında üretilen binek araçların yarısında tercih edilen marka olarak da ön plana çıkıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =