Kişisel yorumlar , nadir bulunan arşiv görüntüleri ve klasik fotoğraflarla bezeli I am  Bruce   Lee  15-16 Şubat Tarihleri arasında 20.00’de Ülke TV ekranlarında…

haber7
0

Dövüş sanatlarının usta ismi  Bruce  Lee’nin hayatının konu edildiği belgesel film ‘I am  Bruce  Lee’ 15-16 Şubat tarihleri arasında iki bölüm halinde Ülke TV ekranlarına gelecek. 

Dövüş sanatları  sinemasının   babası  olarak adlandırılan  Bruce  Lee’nin  hayatı  , dövüş sinemasına katkılarının anlatıldığı I am  Bruce   Lee  Ülke TV’de…  Bruce  Lee’nin hayatına ışık tutan belgesel filmde; bugünün en iyi dövüşçüleri , sporcuları , aktörleri ve yönetmenleri  Bruce   Lee  hakkındaki hislerini paylaşacaklar.

Bruce Lee’den sonra değişen hayatları , kariyerleri ve inanç sistemleri hakkında konuşan dövüş  sinemasının  aktörleri , kendilerine ilham olan dövüş  sinemasının  babasını anlatacaklar. Geçtiğimiz günlerde bir helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbol tarihinin en iyi oyuncularından biri olan Kobe Bryant , Boksör Manny Pacquiao , Oyuncu Mickey Rourke gibi ünlü isimlerin konuştuğu belgesel ,  Bruce  Lee’nin bilinmeyenlerine ışık tutacak. İki bölüm olarak ekrana gelecek I am  Bruce  Lee’de , konuşmacılar  Bruce   Lee  ile olan anılarını izleyicilerle paylaşacak.

Kişisel yorumlar , nadir bulunan arşiv görüntüleri ve klasik fotoğraflarla bezeli I am  Bruce  Lee  15-16 Şubat Tarihleri arasında 20.00’de Ülke TV ekranlarında… 

Künye: İlk Gösterim tarihi: 9 Şubat 2012 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =