Galatasaray İkinci Başkanı Abdurahim  Albayrak  , sarı-kırmızılıların borcunun yönetilebilir duruma geldiğini belirterek , gelecekte  Büyük  transferlerin olmayacağını ve gençlere yöneleceklerini söyledi.

haber7
0

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurahim  Albayrak  , şubat ayı divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Camiaya birlik ve beraberlik çağrısı yapan  Albayrak  , "Divan başkanımız çok güzel bir şey dedi. 14 Şubat Sevgililer Günü gelin birlik olalım. Biz birlik olursak Galatasaray’ın başaramayacağı bir şey yok. Buna çok ihtiyacımız var. Özellikle bu sene buna çok ihtiyacımız var. Bazı arkadaşlar battık ettik diye çıkıp anlatıyorlar ama inanın ki 24 saat bu listeyle yaşıyorum" diye konuştu.

 

 

"Futbol takımının ocak ayı maaşları kaldı"

Galatasaray Futbol Takımı oyuncularının ocak maaşlarının kaldığını belirten  Abdurrahim   Albayrak  , "Bu da 10 gün geçmiştir. Geldik geleli kardeşlerimizin maaşını ayın 2’sinde hiç yatıramadık. Gerçekten çok üzülüyorum. Çok acımasız eleştiriyorsunuz ama Mustafa Cengiz başkan ve ekibinin çok iyi işler yaptığını bilin istiyorum" dedi."Gelecekte büyük  transfer  olmayacak"

 

 

Galatasaray’ın borcunun yönetilebilir duruma geldiğini vurgulayan  Albayrak  , "Transfer döneminde aldığımız sattığımız oyuncular sonucunda 1 milyon Euro karımız var. Gelecek sezon başı göreceksiniz çok güzel şeylere imza atmışız. Bunlar Galatasaray’ın geleceği olacak. O zaman ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =