Otomobil devi Hyundai'nin C segmentindeki  2020  modeli i30’un tasarımıyla ilgili ipuçlarını dünya lansmanı öncesi paylaştı.  2020   Hyundai   i30  daha sportif ve keskin hatlara sahip.

haber7
0

Koreli markanın Çek Cumhuriyeti tesislerinde üretilen kompakt  Hyundai   2020  HB  i30  , yenileniyor. Yenilenen  2020   Hyundai   i30  daha atak çizgilerle dikkat çekecek. Modelin bir de performans odaklı N versiyonu bulunacak.  2020   Hyundai   i30  lansmanı mart ayında düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

 

Hyundai , C segmentindeki yeni modeli  Hyundai   2020  i30’un tasarımıyla ilgili ipuçlarını dünya lansmanı öncesi paylaştı. Cenevre Otomobil Fuarı nda dünya prömiyeri yapılacak olan Yeni i30’un sportif tamponları ve şık LED farları , daha güçlü ve daha keskin bir görünüm sunuyor.

 

Şimdilik sadece N Line versiyonun çizimlerini paylaşan  Hyundai  , Yeni  i30  N öncesi dinamik tasarıma vurgu yapıyor. Aracın daha geniş görünmesini sağlayan geniş hava girişli tamponlar ve yatay V şekilli LED farlar ile  Hyundai   2020   i30  bir öncekinden çok daha estetik bir yapıda olacak.

Önümüzdeki haftalarda resmi görselleri yayınlayacağını belirten  Hyundai  , aracın arka görünüşüne de çok güveniyor. En az öndeki kadar iddialı bir sportif tampon , LED arka lambalar ve 18 inçlik jantlarla aracın büyük sükse yapması bekleniyor. İç mekandaysa dijital gösterge paneli ve 10 ,25 inç ekran yer alacak.

Yeni  i30  , Mart  2020  de Cenevre Otomobil Fuarı nda İzmit’te üretilen yeni i20 ile birlikte tanıtılacak.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =