AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik , gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor. Çelik , rejim güçlerinin  saldırısının   dakika  haberleri">ardından  , "Gözlem noktalarımız görevlerine kararlılı

haber7
0

Son  dakika  haberi: Suriye  İdlib  de rejim güçlerinin saldırısı neticesinde 5 askerimiz şehit olurken 5 askerimiz de yaralandı. Hain saldırının  dakika  haberleri">ardından  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik çok önemli açıklamalarda bulunuyor.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) , Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Genel Merkezi nde basına kapalı yapılan MKYK toplantısı saat 17.30 da başladı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik , MKYK toplantısı sürerken açıklama yapıyor.

Çelik in açıklamalarından satır başları;

Gelinen noktada kararlılık en üst düzeydedir.  İdlib   deki  çatışmaların , Türkiye nin sınırlarına güvenliği sağlamak için TSK üzerine düşeni uzun zamandır gerçekleştirmektedir.  İdlib   deki  gözlem noktalarının görevi , burada durumu gözlemlemektedir. 

Hedefler tahrip edilmiş , şehitlerimizin kanları yerde kalmamıştır. TSK ,  İdlib   deki  saldırlara misliyle karşılık vermiştir. 

İdlib de rejim şu ana kadar yapılan bütün mutakabatlara karşı gelmiş , İdilib de insanı felakete neden olmuştur.

Türkiye nin karalığı tamdır. Gözlem noktalarımız görevine kararlılıkla devam edecektir. Türkiye nin gözlem noktalarından çekilmesi söz konusu değildir. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =