Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi  rektörü  Hüseyin Karaman'ı tanımayan üniversitedeki kız öğrenciler , eşyalarını taşımaya  yardım   eden  rektöre "Teşekkür  ederiz  amca" dedi.

haber7
0

Rize de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi nin hemen yanında bulunan Ayder Kız Öğrenci Yurdu nda kalan 3 kız öğrenci , yurtlarının önündeki yokuş kar yağışı nedeniyle kapalı olduğundan valizlerle yürümeye başladı. Yolda  Kendilerine  rastlayan RTEÜ Rektörü Hüseyin Karaman yükleri taşımakta zorlanan öğrencilere yardımcı oldu.

"TEŞEKKÜR EDERİZ AMCA"

Yurdun kapısına geldiklerinde ise öğrencilerden birinin kendisini tanımayarak "Teşekkür ederim amca" demesi üzerine Rektör Karaman bu diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Karaman "Memleketlerinden gelen öğrencilerimizin yurtlarına çıkarken valizlerini taşımada zorlandıklarını görünce yardımcı olduk. Bazısı tanıyamadığı için  amca  Allah razı olsun , tanıyanlar ise Hocam çok sağ olun dediler. Onlar bu ülkenin geleceği ve ailelerinin bizlere emaneti. İyi ki varlar. Sonra durumu Belediye Başkanımıza haber verdik ve sağ olsunlar hemen yolu açtılar" ifadeleriyle paylaştı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =