"Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi" 9 Mart’ta başlayacak.

haber7
0

"Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi" 9 Mart ta başlayacak. Kongre öncesi 70 ülkeden 500 ünlü kalp cerrahına Türkiye nin üretmiş olduğu  milli  tıbbi cihazlar tanıtılacak ve Süleyman Demirel Üniversitesinde canlı uygulamalar ile eğitimler düzenlenecek.

Türkiye nin önde gelen  milli  tıbbi cihaz üreticisi RD GLOBAL/INVAMED dünyanın önde gelen 500 doktorunu Türkiye de ağırlamaya hazırlanıyor. Bugün Türkiye ye gelecek olan yabancı doktorlar ertesi gün Türkiye nin  milli  imkanlar ile üretmiş olduğu tıbbi cihazların tanıtılacağı lansman programına katılacak. Yabancı doktorlar lansman toplantısının ardından  milli  tıbbi cihaz üretim yerlerini , fabrikaları ziyaret edecek. Yabancı doktorlar ,  milli  cihazlarla Süleyman Demirel Üniversitesinde gerçekleşecek ameliyatlara katılım sağlayacak. Üniversitede yabancı doktorlara ürünlerin kullanımıyla ilgili bir de eğitim verilecek. 12 Mart ta ise Isparta nın doğal güzellikleri ve Salda Gölü ne gezi düzenlenecek.

Eğitim ve gezi programlarının ardından yabancı hekimler  milli  tıbbi cihazlarının tanıtımının yapılacağı “Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi”ne katılım sağlayacak. Antalya da düzenlenecek olan kongreye Avrupa Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği , Dünya Kalp Federasyonu , Amerikan Kalp Derneği , Amerikan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =