İngiliz devi  Manchester   United  Çin ekibi Shanghai Shenhua'dan kiraladığı Ighalo'da  koronavirüs  şüphesiyle kamp kadrosuna alınmadı.

haber7
0

Çin in Shanghai Shenhua takımından  Manchester   United  a kiralanan Odion Ighalo , koronavirüs şüphesiyle ManU menajeri Solskjaer tarafından İspanya kampı kadrosuna dahil edilmedi. Ighalo çalışmalarına İngiltere de bireysel olarak devam edecek.

"BU ÖNLEMİ FUTBOLCULARI DÜŞÜNEREK ALDIK"

Ole Gunnar Solskjaer de Ighalo için yaptığı açıklamada , "Çin de meydana gelen koronavirüs sebebiyle Ighalo nun  Manchester  da kalması gerekiyor. Bu önlemi tüm futbolcuları düşünerek aldık. Ighalo eğer İngiltere yi terk ederse bir daha ülkeye girişine izin verilip verilmeyeceğinden emin değiliz." İfadelerini kullandı.

SON 14 GÜNDE GELENLER KARANTİNADA

Son 14 günde Çin den İngiltere ye gelenler karantina altına alınıp inceleniyor.  Manchester   United  a transfer olan Nijeryalı Ighalo için de benzer bir süreç işleyecek.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =