Fenerbahçe Teknik Direktörü  Ersun   Yanal  , 1-1 biten Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun  Yanal  , Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Hakemlerin hata yapmasının anormal bir durum olmadığını belirterek sözlerine başlayan  Yanal  , "Futbolun içinde kalmak ve futbol konuşmak için çaba harcıyoruz. Çok iyi oynamadık , zaman zaman etkili olduk ama futbolun dışında şeyler de var. Hakem hata yapabilir ve biz onlarla ilgili konuşmuyoruz. Biz de hata yapıyoruz , kaçırıyoruz." dedi.

"CAMİANIN AYARLARINI BOZUYORSUNUZ"

VAR sistemine rağmen adaletsiz bir durum olduğunu vurgulayan deneyimli hoca , "Elektronik bir sistem var , neden eşit olamıyoruz? Herkes bizden hesap soruyor , biz kime hesap soracağız? Kimden öğreneceğiz? Kaybedebilirdik , futbol bu ama eşitlik yoksa nasıl olacak. Koskoca camianın ayarlarını bozuyorsunuz! Sonunu nasıl getireceksiniz?" ifadelerini kullandı.

"SORUMLUSU HESAP VERSİN"

Yapılan hataların nedeninin açıklanması gerektiğini kaydeden antrenör , "Pardon mu diyeceksiniz? Hep mi bizimle başlayacaksınız?  Kabak   tadı  verdi! Bunun sorumlusu kimse çıksın konuşsun , hesap versin. Fenerbahçe camiası üzülüyor , herkes şapkasını önüne koysun. Fenerbahçe her şeyin üstesinden gelir. Ayarları düzeltin. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =