Fenerbahçe'nin Alanyaspor ile 1-1 berabre kaldığı maçın ardından  Ozan   Tufan  açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Hakem kararlarına isyan eden  Ozan  , "Nsakala nın konuşmasında şahit oldum , kendisi iyi arkadaşımdır Alanya dan. Kasti hareket yok dedi , Jailson un pozisyonunda da kasti bir hareket yok. Bir penaltı pozisyonu var , 3 cm. öne çıkan Altay var , nereden gördünüz , nereden incelediniz? Biz tüm takım arkadaşlarımızla el var diyoruz , VAR a gidilmeyen bir pozisyon , maç durduruluyor. Biz şaşkınız , biz üzgünüz." dedi.

ARADA YAYIN KESİLDİ

Ozan  Tufan  ın bu sözlerinin ardından yayıncı kuruluş beIN Sports un yayını kesildi ve  Ozan   Tufan  yaklaşık 10 dakika sonra tekrar flaş röportaja geldi.

Çok etkileyen olaylar yaşadıklarını belirten milli oyuncu , "İçeriden arkadaşlarım yayının kesildiğini söyledi ve biz de tekrar çıkmak istediğimizi söyledik. Bugün yaşananları unutabilir miyiz bilmiyorum , arkadaşlarım hala içeride oturuyor ve nasıl böyle olduğunu konuşuyoruz. Şampiyonluk yarışında zor bir viraja girdik" ifadelerini kullandı.

"BUNUN SORUMLUSU YUKARIDAKİLER"

90. dakikadaki tartışmalı penaltı pozisyonunu anlatan  Ozan   Tufan  , "Mustafa Pektemek eline çarptığını ve penaltı olduğunu söyledi. Hakem , VAR a bile bakmadı. Bunun sorumlusu biz değiliz , bunun sorumlusu yukarıdakiler. Artık ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =