Kars'ta  yoğun   kar  yağışı ve tipi etkili olurken , bazı  uçak   seferleri  de  iptal  edildi.  uçak  pistleri kapatıldı , kentte  yoğun   kar  devam ediyor.

haber7
0

Kars ta olumsuz hava koşulları  nedeniyle  bazı uçak  seferleri   iptal  edildi.

 

Kentte etkili olan  yoğun   kar  ve tipi hayatı olumsuz etkiledi.  kar  yağışı  nedeniyle  bazı vatandaşlar araçlarıyla yollarda mahsur kaldı.

Yoğun  kar  hava ulaşımını da olumsuz etkiledi.

 

İstanbul Havalimanı , Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Esenboğa Uluslararası Havalimanı ndan ,  Kars  Harakani Havalimanı na planlanan Türk Hava Yolları TK 2714 sefer sayılı İstanbul-Kars , Anadolujet THY 7304 sefer sayılı İstanbul-  Kars  ve Anadolujet THY 7090 sefer sayılı Ankara-Kars uçuşları gerçekleştirilemedi.

Kar ve tipi  nedeniyle  uçak pistlerinin kapatıldığı öğrenildi. Kentte  yoğun   kar  yağışı ve tipi etkisini sürdürüyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =