Fenerbahçe'den devre arasında Fortuna Düsseldorf'a kiralanan  Zanka  , Alman basınına  ayrılığın  nedeninin EURO 2020 olduğunu söyledi.

haber7
0

Daha çok oynamak için Fenerbahçe den ayrıldığını belirten  Zanka  , "Fortuna Düsseldorf a transfer olma ihtimali belirdiğinde , hemen bunu istedim. Benim için güzel bir şans. Avrupa Şampiyonası nda olmak istiyorum ve burada oynayarak bunu yapabilirim. Danimarka da büyük bir rekabet var ve üst düzey bir ligde kendimi tekrar kanıtlayarak , şansımı arttırabilirim." dedi.

 

 

Düsseldorf Teknik Direktörü Uwe Rösler den birçok şey öğrenmek istediğini kaydeden 29 yaşındaki oyuncu , "Burada birçok şey öğrenmek istiyorum. Hemen eğlenmeye başladım , istediğim her şeye sahibim şu anda. Ligin sonuna kadar elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

Zanka , ilk maçına Almanya Kupası nda Kaiserslautern maçında çıktı ve mücadele 2-0 Düsseldorf üstünlüğü ile sona erdi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: SPORX

.yedigundem-title { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =