Fiat  ,  Şubat  ayında da avantajlı alım seçenekleri ile tüketicinin yanında olmayı sürdürüyor.  Fiat  ,  Şubat  ayına özel uygun faiz indirimi ve  2020  model otomobillerde kaçırılmayacak avantajlarını müşt

haber7
0

Fiat ,  Şubat  ayında da tüketicinin yanında olmayı sürdürüyor. Markanın ay boyunca sunduğu kredi seçenekleri dahilinde , Egea ailesi ile birlikte  Fiat  Doblo ve Fiorino Panaroma modelleri , Ziraat Bankası , Halkbank ve Vakıfbank üzerinden kullanılabilecek avantajlı koşullar doğrultusunda 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor.

 

OTOMATİK VİTES FARKI FİAT TAN

 

Fiat , “Egea Konforuna Sahip Olmak Herkesin Hakkı” mottosu ile ay boyunca “Otomatik vites farkı bizden” kampanyasını da devam ettiriyor. Marka ,  2020  model yılına ait Egea Ailesi sedan modellerin otomatik şanzımanlı versiyonlarını , 50 bin TL 24 ay ve yüzde 0 ,69 faiz  fırsatı  ile 160 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere sunuyor.

Türkiye’nin “en ulaşılabilir SUV”si  Fiat  Panda Cross 4x4 ise 129 bin 900 TL den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor.

Pratik ve kompakt  Fiat  Panda Cross 4x4 dört tekerlekten çekiş , ayarlanabilir sürüş modları , yokuş iniş desteği , yükseltilmiş süspansiyonu ile  Fiat  showroomlarında SUV tutkunlarını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =