Türkiye  Emlak   Katılım  Bankasının (EmlakKatılım) Ankara şubesi törenle açıldı.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "100 Günlük İcraat Programı" kapsamında yeniden faaliyete geçirilmesi kararlaştırılan EmlakKatılım , Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulundan faaliyet izni alarak 21 Mart 2019 da İstanbul daki merkez şubesinden hizmet vermeye başladı.

Katılım finans sektörünün en genç üyesi EmlakKatılım , başta gayrimenkul olmak üzere , ekonomik büyüme ve istihdama katkısı yüksek stratejik sektörlere , sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modelleri sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Ekonomiyi ve reel sektörü desteklemeyi hedefleyen kuruluş , sanayileşme ve yerli üretimin gelişimine katkı sağlamayı kuruluşunun temel amaçlarından biri olarak tanımlıyor. EmlakKatılım , bu bağlamda üretimde kullanılan ithal malların , yerelde üretilmesi amacıyla gerçekleştirilen yatırımlara yönelik finansman çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Bununla birlikte kentsel dönüşüm , enerji verimliliği , çevre duyarlılığı , yapısal kalkınma ve sosyal konut projeleri üzerine çalışmalar da yürütülüyor.

ANKARA ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI

Dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sunan EmlakKatılım , açılışını yaptığı  yeni  şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor. Bu kapsamda 7 coğrafi bölgede açılacak şubelerle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =