Kayseri'de yarın  okullar   tatil   olacak  mı? Kayseri'de  Bugün  , Cuma Cumartesi ve Pazar günü yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Veliler ve öğrenciler Valilik tarafından yapılacak  kar   tatili  açıklamasını bekliyor.

haber7
0

Kayseri de sıcaklıkları bugün itibari ile düşüşe geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre Türkiye genelinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor.  Kayseri  de bugün hava sıcaklıkları en düşük 7 en yüksek 11 dereceyi gösteriyor. Yarın itibari ile gelen  kar  yağışı ile birlikte velilerin ve öğrenciler daha şimdiden  Kayseri  de yarın  okullar   tatil  mi? sorusu sormaya , araştırmaya başladı.

YARIN KAYSERİ DE  okullar  TATİL Mİ?

Kayseri de yarın okulların  tatil  olacağına ilişkin Valilik tarafında resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın yapılmasıyla birlikte detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

KAYSERİ DE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava durumu raporuna göre  Kayseri  de bugün hava sıcaklıkları 7 dereceyi gösterecek. Yarın yani 7 Şubat günü -1 dereceye kadar sıcaklıkların düşeceği  Kayseri  de yoğun  kar  yağışı gözlemlenecek. Cumartesi günü hava sıcaklıkları daha da düşerek termometreler -8 i gösterecek.

CANLI HAVA DURUMU TAHMİNLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =