Eskişehir'de  yarın   okullar   tatil   olacak  mı? Eskişehir'de Bugün , Cuma Cumartesi ve Pazar günü yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Veliler ve öğrenciler Valilik tarafından yapılacak  kar   tatili  açıklamasını bekliy

haber7
0

Eskişehir de sıcaklıkları bugün itibari ile düşüşe geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre Türkiye genelinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor.  Eskişehir  de bugün hava sıcaklıkları en düşük 5 en yüksek 8 dereceyi gösteriyor.  yarın  itibari ile gelen  kar  yağışı ile birlikte velilerin ve öğrenciler daha şimdiden  Eskişehir  de  yarın   okullar   tatil  mi? sorusu sormaya , araştırmaya başladı.

YARIN ESKİŞEHİR DE  okullar  TATİL Mİ?

Eskişehir de  yarın  okulların  tatil  olacağına ilişkin Valilik tarafında resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın yapılmasıyla birlikte detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

ESKİŞEHİR DE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava durumu raporuna göre  Eskişehir  de bugün hava sıcaklıkları 5 dereceyi gösterecek.  yarın  yani 7 Şubat günü -1 dereceye kadar sıcaklıkların düşeceği  Eskişehir  de yoğun  kar  yağışı gözlemlenecek. Cumartesi günü hava sıcaklıkları daha da düşerek termometreler -5 i gösterecek.

CANLI HAVA DURUMU TAHMİNLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =