Sivas'da yarın  okullar   tatil   olacak  mı? Sivas'da  Bugün  , Cuma Cumartesi ve Pazar günü yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Veliler ve öğrenciler Valilik tarafından yapılacak  kar   tatili  açıklamasını bekliyor.

haber7
0

Sivas da sıcaklıkları bugün itibari ile düşüşe geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre Türkiye genelinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor.  Sivas  da bugün hava sıcaklıkları en düşük 4 en yüksek 6 dereceyi gösteriyor. Yarın itibari ile gelen  kar  yağışı ile birlikte velilerin ve öğrenciler daha şimdiden  Sivas  da yarın  okullar   tatil  mi? sorusu sormaya , araştırmaya başladı.

YARIN SİVAS DA  okullar  TATİL Mİ?

Sivas da yarın okulların  tatil  olacağına ilişkin Valilik tarafında resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın yapılmasıyla birlikte detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

SİVAS DA HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava durumu raporuna göre  Sivas  da bugün hava sıcaklıkları 4 dereceyi gösterecek. Yarın yani 7 Şubat günü -1 dereceye kadar sıcaklıkların düşeceği Sivas da yoğun  kar  yağışı gözlemlenecek. Cumartesi günü hava sıcaklıkları daha da düşerek termometreler -5 ü gösterecek.

CANLI HAVA DURUMU TAHMİNLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =