Edirne'de  Yarın   okullar   tatil   olacak  mı? Edirne'de Bugün , Cuma Cumartesi ve Pazar günü yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Veliler ve öğrenciler Valilik tarafından yapılacak  kar   tatili  açıklamasını bekliyor.

haber7
0

Edirne de sıcaklıkları bugün itibari ile düşüşe geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre Türkiye genelinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor.  Edirne  de bugün hava sıcaklıkları en düşük 0 en yüksek 2 dereceyi gösteriyor.  Yarın  itibari ile gelen  kar  yağışı ile birlikte velilerin ve öğrenciler daha şimdiden  Edirne  de  Yarın   okullar   tatil  mi? sorusu sormaya , araştırmaya başladı.

YARIN EDİRNE DE  okullar  TATİL Mİ?

Edirne de  Yarın  okulların  tatil  olacağına ilişkin Valilik tarafında resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın yapılmasıyla birlikte detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

EDİRNE DE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava durumu raporuna göre  Edirne  de bugün hava sıcaklıkları 0 dereceyi gösterecek.  Yarın  yani 7 Şubat günü -3 dereceye kadar sıcaklıkların düşeceği  Edirne  de yoğun  kar  yağışı gözlemlenecek. Cumartesi günü hava sıcaklıkları daha da düşerek termometreler -4 ü gösterecek.

CANLI HAVA DURUMU TAHMİNLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =