Kocaeli'de  Yarın   okullar   tatil   olacak  mı? Kocaeli'de Bugün , Cuma Cumartesi ve Pazar günü yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Veliler ve öğrenciler Valilik tarafından yapılacak  kar   tatili  açıklamasını bekliyor.

haber7
0

Kocaeli de sıcaklıkları bugün itibari ile düşüşe geçiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre Türkiye genelinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor.  Kocaeli  de bugün hava sıcaklıkları en düşük 6 en yüksek 8 dereceyi gösteriyor.  Yarın  itibari ile gelen  kar  yağışı ile birlikte velilerin ve öğrenciler daha şimdiden  Kocaeli  de  Yarın   okullar   tatil  mi? sorusu sormaya , araştırmaya başladı.

YARIN KOCAELİ DE  okullar  TATİL Mİ?

Kocaeli de  Yarın  okulların  tatil  olacağına ilişkin Valilik tarafında resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklamanın yapılmasıyla birlikte detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

KOCAELİ DE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava durumu raporuna göre  Kocaeli  de bugün hava sıcaklıkları 6 dereceyi gösterecek.  Yarın  yani 7  Şubat  günü 2 dereceye kadar sıcaklıkların düşeceği  Kocaeli  de yoğun  kar  yağışı gözlemlenecek. Cumartesi günü hava sıcaklıkları daha da düşerek termometreler -1 i gösterecek.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =