Samsun’un Terme ilçesinde 16 yaşındaki kızının  ırmağa  atladığını gören  baba  , çocuğunu  kurtarmak  için  ırmağa  girdikten sonra akıntıya kapılarak kayboldu.

haber7
0

Alınan bilgiye göre , erkek arkadaşıyla sorunlar yaşayan 16 yaşındaki G.Günal ilçedeki köprüye giderek kendini suya bıraktı. Olay yerinde bulunan  baba  Gürsel Günal ise  kızını   kurtarmak  için  ırmağa  girdi. Köprüden  atlayan  kız ırmak kenarına tutunarak yardım beklerken ,  baba  Gürsel Günal ise ırmağın akıntısına kapılarak kayboldu.

Olay yerine sevk edilen 112 Acil Servis ve polis ekipleri tarafından G.Günal mahsur kaldığı yerden kurtarılarak Terme Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  baba  Gürsel Günal için ise Samsun’dan gönderilen AFAD ve  Samsun  Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından bölgede arama tarama çalışmalarına başladı.

TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu , kayıp olan  baba  Günal için AFAD ve itfaiye ekiplerinin seferber edildiğini belirterek , “Yaşanan olayda Gürsel Günal isimli vatandaşımız suyun akıntısına kapılarak kaybolmuştur. Yetkili ekiplerimiz tarafından tüm imkânlar seferber edildi” diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =