Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş , Fenerbahçe , Galatasaray , Trabzonspor ve Bursaspor'un  divan  kurulu  başkanları  yemekte bir araya geldi.

haber7
0

Beşiktaş Kulübü  divan  Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk ün ev sahipliğinde Vodafone Park ta gerçekleştirilen yemeğe Fenerbahçe Yüksek  divan  Kurulu Başkanı Vefa Küçük , Galatasaray Kulübü  divan  Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu , Trabzonspor  divan  Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve Bursaspor  divan  Kurulu Başkanı İdris Sevinç katıldı. 

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi de yemeğin bir bölümünde yer alarak  divan  kurulu başkanlarıyla sohbet etti. 

Yemek öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan  divan  kurulu  başkanları  , kulüp yöneticilerinin dostluk ve centilmenlik için dikkat etmesi gerektiği yönünde ifadeler kullandı. 

Gerçekleştirdikleri toplantılarda Türk futbolunu konuştuklarını vurgulayan Tevfik Yamantürk , "Statlarda inanılmaz küfürler ediliyor. Fenerbahçe-Beşiktaş maçında beni çok güzel ağırladılar. Maçı kaybettik , çıkışta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Çok küfür ettiler , özür diliyorum dedi. Özür dilememesini ve malzemenin bu olduğunu söyledim. Bizim stadımızda etmiyorlar mı dedim."  diye konuştu. 

Koç a "Kaşar kurtlu" dediğini hatırlatan Yamantürk , şunları kaydetti:

"Neresinden keserseniz kesin maalesef toplumun yapısı bu. Aynı evden çıkan kardeşler , hala çocukları , teyze çocukları; biri bir tribüne gidiyor , diğeri öbür tribüne... Birbirlerine inanılmaz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =