Alfa   Romeo   Giulia  Quadrifoglio , What Car? dergisinin düzenlediği 2020 yılının otomobili ödüllerinde Yılın Performans Otomobili seçildi.

haber7
0

Tofaş tan yapılan açıklamaya göre , üçüncü kez ödüle layık görülen 2 ,9 litre hacimli V6 Bi-Turbo motorlu  Giulia  Quadrifoglio; sürüş dinamikleri , yüksek performansı ve günlük kullanıma uygun oluşuyla Quadrifoglio prestijini bir kez  daha  kanıtlayarak ödüle ulaşırken , fiyat kriterlerinde de rakiplerini geride bıraktı.

 

İngiltere’de yayınlanan What Car? dergisinin düzenlediği ödül kapsamında  Giulia  Quadrifoglio; Quadrifoglio prestijini bir kez  daha  kanıtlayarak rakiplerini geride bıraktı ve kategorisinin en üstünde yer aldı.

Giulia Quadrifoglio’yu ödüle , sınıfında lider sürüş dinamikleri , güçlü motorunun günlük kullanıma uygun oluşu ve yüksek performansı gibi özellikleri taşıdı. Otomobil , fiyat kriterlerinde de rakiplerine oranla  daha  iyi bir performans gösterdi.

 

Yüzde 50:50 ön ve arka aks ağırlık dağılımı ve arkadan itişli mimarisiyle güçlü yol tutuşu sunan  Giulia  Quadrifoglio , 510HP güç üreten motoru ve 600 Nm torku sayesinde 307 km/s’lik maksimum hıza ve 3 ,9 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşabiliyor. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =