Milli   Savunma   Bakanlığı   (MSB)  yayınladığı ilan ile Ankara'da görevlendirmek üzere sözleşmeli  personel  statüsünde Arşiv Uzmanı  alımı  yapacağını duyurdu. Adaylarda  KPSS   taban   puan   şartı  aranmayacak.

haber7
0

Milli  Savunma  Bakanlığı (MSB) sözleşmeli  personel  alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda adaylar KPSS baraj puanı aranmaksızın sınava davet edilecek. Bununla birlikte Ankara da görevlendirilecek adaylar , MSB 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B kapsamında Arşiv Uzmanı kadrosunda istidam edilecek.

2020 MİLLİ  Savunma  BAKANLIĞI BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

MSB tarafından  alımı  yapılacak Arşiv Uzmanı kadrosu için başvurular 30 Ocak 2020 tarihi itibari ile başlayacak. Adaylar 28 Şubat 2020 saat 17.00 a kadar başvurularını yapabilecek. Başvuru sürecinin tamamlanması ile birlikte adaylar internnet üzerinden 1 Nisan 2020 tarihinden sonra sınava davet edilecek.

Adaylar 30 Ocak 2020 tarihinde https://personeltemin.msb.gov.tr/ internet adresi üzerinden sisteme E-devlet şifresi ile giriş yaparak başvurularını kolayca yapabilecek. Posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

2020 MİLLİ  Savunma  BAKANLIĞI  personel  ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu nun 48 inci maddesindeki genel şartları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =