Edirne’de yaşayan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Aysu Demirtaş , olağanüstü hayatını anlattı.

haber7
0

Doğumundan sonra öldüğü zannedilip  Ailesi  tarafından  cenaze  hazırlıkları yapıldığını ancak tekrar hayata tutunduğunu anlatan Demirtaş , kalbinin sağda , tüm iç organlarının ters ve simetrik olmadığını söyledi. 21 yaşına kadar 5 ameliyat olduğunun altını çizen Demirtaş , hiçbir şeyin hayatı sevmeye engel olamayacağını belirterek , “herkes sağlığının kıymetini bilsin ve hayatı sevsin” dedi.

Trakya Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki Aysu Demirtaş , doğduğu ilk günlerde bir gün beşikte bayıldığı ve ailesinin kendisini öldüğünü  zannedip   cenaze  hazırlıkları yaptığını anlattı.

Ailesinin  cenaze  hazırlıkları yaptığı esnada kendine geldiğini anlatan Demirtaş , daha sonra ailesinin kendisini doktora getirdiği ifade etti. Yaşanan bu olayları yıllar sonra ailesinin kendisine anlattığını vurgulayan Demirtaş , çeşitli hastanelerde 5 kez ameliyat olduğunu belirtti.

Bu süreçte ailem çok cefa çekti” diyen Demirtaş , “Gerçekten her anne babanın yapabileceği bir şey değildi. Annemin beni sırtında taşıdığını hatırlıyorum , hastanelere gitmek için ve annem o zaman hiçbir yeri bilmezdi İstanbul’da. Beni sırtında taşıyarak bu günlere getirdi. Anneme ve babama çok minnettarım , onları çok seviyorum. Zaten şu anda hayatımı onlara adayarak , onlar için yaşıyorum” ifadelerine yer verdi. “İç ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =