Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu , beraberindeki futbolcular Galatasaraylı Selçuk İnan , Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım , Trabzonsporlu Uğurcan Çakır ile Beşiktaşlı Umut Nayir'in katılımıyla dep

haber7
0

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu , Elazığ depremine ilişkin , "İnşallah bu yaraları hep birlikte saracağız." dedi.

Beraberindeki futbolcular Galatasaraylı Selçuk İnan , Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım , Trabzonsporlu Uğurcan Çakır ile Beşiktaşlı Umut Nayir in katılımıyla valilikte gazetecilere açıklama yapan Bakan Kasapoğlu , deprem anından itibaren devletin ilgili kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının el ele vermesiyle yaraların sarılması konusunda önemli adım atıldığını söyledi.

Elazığ da vatandaşları ziyaret edeceklerini aktaran Kasapoğlu , şu ifadeleri kullandı:

"Buraya tüm gençlerimizin , sporcularımızın , tüm spor camiamızın da selamlarını , sevgilerini getirdik. Buradaki tabloda genç kardeşlerimiz , armalarının renklerinin farklı olmasının yüreklerimizin aynı şekilde çarpmasına mani olmayacağını gösteriyor. İnşallah bu yaraları hep birlikte saracağız. Gençlerimize özellikle teşekkür ediyorum. İlk andan itibaren çalışmalara katılan gençlerimizin burada olma hissiyatları bizleri ziyadesiyle duygulandırdı , mutlu etti."

- Futbolcuların görüşleri

Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan , kulüplerini temsilen  depremzedelere   destek  olmaya geldiklerini işaret ederek , "Yaraları sarmak adına üzerimize düşen bütün görevleri yapmaya hazırız. Çok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =