Antalya  Ticaret ve Sanayi (ATSO) Odası Başkanı Davut Çetin , Facebook'la dijital turizm ,  sosyal  medyada turizm pazarlaması konusunda çok yararlı bir toplantı yaptıklarını belirterek , "Sosyal  medya  önemli bir ticaret pl

haber7
0

Antalya Ticaret ve Sanayi (ATSO) Odası Başkanı Davut Çetin , Meclis Salonu nda düzenlenen ATSO Ocak Olağan Meclis Toplantısı nda , turizmde yıla iyi başlandığını , Almanya da erken rezervasyonlarda  Antalya  nın birinci destinasyon olmaya devam ettiğini dile getirdi.

"Nitelikli Eğitim , Nitelikli İş gücü" adı altında Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı , Milli Eğitim Müdürlüğü , Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü iş birliğinde proje başlattıklarını aktaran Çetin , 591 bin lira bütçeli proje kapsamında  Antalya  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ne CNC simülasyonu , 3D yazıcı , bilgisayar laboratuvarı gibi donanımlar sağlayacaklarını bildirdi.

Çetin , dijital dünyada markalaşma eğitimleri ve danışmanlığı programına başlayacaklarını bildirdi. Bu programda dijital dönüşümü ve markalaşmayı birleştireceklerini vurgulayan Çetin , şunları kaydetti:

"Dijitalleşme konusunda geçtiğimiz hafta önemli bir etkinlik gerçekleştirdik ve Facebook ile dijital turizm ,  sosyal  medyada turizm pazarlaması konusunda çok yararlı bir toplantı düzenledik. Facebook un piyasa değeri 630 milyar dolar ve dünyanın ilk 10 şirketi arasında. İstanbul Borsası ndaki şirketlerimizin toplam değeri 220 milyar dolar civarında.  sosyal  medyada Facebook 2 ,5 milyar kullanıcıyla halen birinci sırada. Türkiye de  sosyal  ağ kullanıcılarının sayısı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =