Son haftalarda gerçekleştirdiği oyuncu transferleriyle adından sıklıkla söz ettiren  Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  dizisine yeni bir isim daha eklendi. Bir dönem yayınlanan sahneleriyle büyük ses getiren Ar

haber7
0

Uzun yıllardır yayın hayatında olmasına rağmen hala ilk günkü heyecanla ve beğeniyle yakından takip edilen  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  dizisinde üst üste transfer haberleri geldi. Bilindiği üzere Naz Elmas ın vedasının üzerine oyuncu kadrosunu sürpriz isimlerle zenginleştirmek üzere harekete geçen  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  a hem Sanem Çelik in hem de Olcay Yusufoğlu nun katıldığı duyurulmuştu.

Öte yandan transfer gelişmesine bir yenisi daha eklenerek ünlü oyuncu Bülent Çetinaslan ın da dizinin oyuncu kadrosuna yerleştirildiği haberi menajeri tarafından bizzat sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklandı. Bir zamanların en çok yankı uyandıran projelerinden Arka Sıradakiler ile büyük bir çıkış yakalayan ve yeniden  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  isimli dizi projesiyle ekranlara dönecek olan Bülent Çetinaslan izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR  Olmaz  OYUNCUSU BÜLENT ÇETİNASLAN KİMDİR?

25 Mayıs 1974 senesinde Ankara’da hayata gözlerini açmıştır.

Gerek ilköğrenimini gerekse lise eğitimini Ankara da bitiren Bülent Çetinaslan , oyunculuk alanındaki eğitimine Ayla Algan sayesinde başlamıştır.

12 sene süresince pek çok takımda profesyonel anlamda voleybol oynamıştır.

Öte yandan 2007 ve 2012 yılları arasında televizyon ekranlarında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =