Edirne’de dönerci dükkanında unutulan ve içerisinde  400  bin lira değerinde para ile altın olduğu belirlenen çantayı , işletme sahibi Bulgaristan uyruklu  sahibine   teslim  etti. Çantayı  teslim  edince Bulgaristan uyr

haber7
0

Edirne’de dönerci dükkanı işleten Emrah Durmaz , yemek yedikten sonra ayrılan bir müşterisinin çantasını unuttuğunu fark edince durumu Edirne İl Emniyet Müdürlüğüne bildirdi.

Dükkana gelen polis ekipleri çantada yaptıkları incelemede içerisinde  400  bin lira değerinde para ve altın bulunduğunu belirledi. Ardından çantanın  sahibine  ulaşan ekipler , Bulgaristan uyruklu çifte çantalarını yemek yedikleri dönercide unuttuklarını söyleyerek Edirne’ye gelmelerini istedi. Edirne’ye gelen Bulgaristan uyruklu çifte çantası polis gözetiminde işletme sahibi Durmaz tarafından  teslim  edildi. Çantayı  teslim  edince Bulgaristan uyruklu çiftin boynuna sarıldığını söyleyen Durmaz , çiftin çok mutlu olduğunu da belirtti.

Öte yandan ailenin çantayla birlikte dönerci dükkanına girdiği ve içeriden de çantasız çıktığı güvenlik kameralarına yansıdı.  

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =