Antalya'da oturan Mehmet Kocagöz (71)  ehliyet  kursuna kayıt yaptırıp , sınava girerek sürücü belgesi aldı. Mehmet Kocagöz , "Bu yaşta ehliyetsiz araç kullanmayı kendime yakıştıramadım" dedi.

haber7
0

Antalya da oturan ve yaz aylarını Korkuteli de geçiren Mehmet Kocagöz ,  ehliyet  almak için sürücü kursuna yazıldı. Çevresindekilerin "Bu yaştan sonra ehliyeti ne yapacaksın" tepkilerine aldırış etmeyen Mehmet Kocagöz , torunu yaşındaki gençlerle birlikte girdiği ilk sınavda sürücü belgesini almaya hak kazandı. B sınıfı ehliyetini  alan  Mehmet Kocagöz , yıllardır araç kullandığını belirterek , "Polisten korkma değil de utanıyordum. Bu yaşta ehliyetsiz araç kullanmayı kendime yakıştıramadım. Bir de ehliyetsiz araç kullananlara ceza iki misliyle ödetiliyor. Gençlerimize örnek olsun diye zor olsa da ilk kez girdiğim sınavda ehliyetime kavuştum" dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =