Çorum'da düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) merkez ilçe kongresine katılan  CHP  Çorum Milletvekili Tufan Köse , tartışmaya girdiği bir partiliye "Dinle otur yerine. Dinleyip oturmuyorsa polis çağır

haber7
0

CHP Merkez İlçe Kongresi , Devlet Tiyatro Salonu’nda dün gerçekleştirildi.  CHP  Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’nin başkanlığında , kongreye ,  CHP  Çorum Milletvekili Tufan Köse , parti yönetimi ve üyeler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan  kongrede  açılış konuşmasını yapan  CHP  Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi nin ardından  CHP  Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse de partililere hitap etti.

 

 

KÖSE: KONUŞTUN DİNLEDİK , DİNLE ARTIK

Milletvekili Köse nin konuşması sırasında salonda bulunan partili İ.T. , ayağa kalkarak eleştiride bulundu. Partilinin eleştirisi üzerine Milletvekili Köse ise “Haklısın” yanıtını verdi. Partilinin konuşmasını sürdürmesi üzerine Milletvekili Köse , "Konuştun dinledik. Dinle artık. Otur yerine. Dinleyip oturmuyorsa polis çağırıp çıkartın” diyerek tepki gösterdi.

 

 

Bunun üzerine salonda gergin anlar yaşanırken , milletvekili Köse’ye tepki gösteren başka bir partilinin , “Sen bir milletvekili olarak vatandaşa polis çağırın , çıkarttırın diyemezsin” sözleri salondan büyük alkış aldı.

Yaşanan gerginlik devam edince ,  CHP  Milletvekili Ali Haydar Hakverdi mikrofonu eline alarak araya girdi. Hakverdi , “Burada olanların parti disiplinine ve ahlakına uyması şart. Oturduğunuz yerden söz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =